| |
|
|
|
| |
|
|
| |
| Nazwa: | seweryn | | Czas: | 18.08.2011, o 12:44 (UTC) | | Wiadomość: | jol jutro wbijam na stadion |
| Nazwa: | Stal ZKS | | Czas: | 13.08.2011, o 13:52 (UTC) | | Wiadomość: | Jebać resovie TYLKO STAL ! |
| Nazwa: | Mariusz | | Czas: | 12.08.2011, o 18:00 (UTC) | | Wiadomość: | Panowie mój dobry kolega kibis RTS ma z atydzien urodzny. Chciałbym mu kupić koszulke stali niech ma na pamiątke. Zna ktos jakiś namiar na sklep? |
| Nazwa: | Stalowiec | | Czas: | 11.08.2011, o 21:08 (UTC) | | Wiadomość: | Stal Rzeszów zawsze i wszędzie ! B4 ! |
| Nazwa: | 1944 | | Czas: | 08.08.2011, o 06:05 (UTC) | | Wiadomość: | STAL RZESZÓW-Wisła Puławy 13 styczen godz 17 wszyscy na mecz |
| Nazwa: | stalowiec | | Czas: | 29.04.2011, o 05:07 (UTC) | | Wiadomość: | 7 maja sobota godz 17 STAL rzeszów-motor lublin wszyscy w barwach idziemy na mecz |
| Nazwa: | RTS | | Czas: | 23.04.2011, o 20:39 (UTC) | | Wiadomość: | ŁÓDZKI WIDZEW POZDRAWIA!!! |
| Nazwa: | stalowiec | | Czas: | 23.04.2011, o 12:31 (UTC) | | Wiadomość: | derby są nasze-stal rzeszów  |
| Nazwa: | DRB | | Czas: | 21.04.2011, o 17:19 (UTC) | | Wiadomość: | DERBY-zbiórka kibiców z os drabinianka o 10-00 miejsce przedszkole |
| Nazwa: | PBT | | Czas: | 21.04.2011, o 14:19 (UTC) | | Wiadomość: | DERBY-zbiórka kibiców z os pobitno o 8-30 na naszym sklepie  |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|